Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
OrtakSistem Teknoloji ve Bilişim Hizmetleri
(info@sondakikahaber.com.tr)

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Yunus Emre ARVAS
(yunusemre@sondakikahaber.com.tr)

EDİTÖRLER
Cemal GÜZEL – cemal@sondakikahaber.com.tr
Ömer ŞIK – omer@sondakikahaber.com.tr
Metin ÖZTÜRK – metin@sondakikahaber.com.tr

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ
Mehmet Ali GÜZEL - mehmetali@sondakikahaber.com.tr

HUKUK DANIŞMANI
Av.Buğçe GÜZEL
bugce@sondakikahaber.com.tr

REKLAM SORUMLUSU
Sezgin AKDEMİRCİ
(sezgin@sondakikahaber.com.tr)

YAZILIM
TEBİLİŞİM RİSE HABER YAZILIMI

DOMAİN SERVİSİ
Nic.tr

HOSTİNG SERVİSİ
OrtakSistem.com.tr

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(info@sondakikahaber.com.tr)

ADRES
Yenimahalle Mah. İnönü Cad. No: 46/A Küçükçekmece / İSTANBUL

TELEFON
0212 909 0 999

FAKS
0212 909 0212

MOBİL
0533 474 36 06

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sondakikahaber.com.tr yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2013 - 2018 Sondakikahaber.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Sondakikahaber.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Sondakikahaber.com.tr’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Sondakikahaber.com.tr. However, sometimes the Sondakikahaber.com.tr uses third parties to process your information. Sondakikahaber.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siteniz .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Sondakikahaber.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use Sondakikahaber.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Sondakikahaber.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Firmamıza ait olan www.sondakikahaber.com.tr yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@sondakikahaber.com.tr veya 0533 474 36 06 numaralı cep telefonu üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.